HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 20 Tetor 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 5 - E shtunë, 26. Shtator 2015 - 16:00 h

BylisSkenderbeu
13

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 26 Shtator 2015
Match Time :16:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Astrit MAHMUTI, Enea JORGJI, Hermal LLAPRA, Renato MALAJ
 
Spektatore: 1.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
  • 81' : Kristi VANGJELI ( 1 )
  Gol
  • 81' : Calheira RONAILLE ( 1 )
  • 3' : Peter OLAYINKA ( 1 )
  • 53' : Sabien LILAJ ( 1 )
  • 64' : Hamdi SALIHI ( 1 )
  • 84' : Liridon LATIFI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 28' : Brunild PEPA ( 1 )
  • 42' : Orgest GAVA ( 1 )
  • 45' : Marko RADAS ( 1 )
  • 85' : Renato ARAPI ( 1 )