HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 10 - E diel, 08. Nentor 2015 - 13:00 h

LaciPartizani
23

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 08 Nentor 2015
Match Time :13:00 h
Match number :1
 
Playground :ELBASAN ARENA
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Paulin SIMONI, Dojando MYFTARI, Nertil BREGASI
 
Spektatore: 700
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Autogol
  • 21' : Stipe BULJAN ( 1 )
   Gol
   • 6' : Olsi GOCAJ ( 1 )
   • 37' : James ADENIYI ( 1 )
   • 4' : Astrit FAZLIU ( 1 )
   • 50' : Mentor MAZREKAJ ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 66' : Tauland SEFGJINI ( 1 )
   • 64' : Arbnor FEJZULLAHU ( 1 )
   • 72' : Labinot IBRAHIMI ( 1 )