HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 04 Gusht 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 4 - E shtunë, 19. Shtator 2015 - 19:00 h

PartizaniKukësi
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 19 Shtator 2015
Match Time :19:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Emirjon SINO, Gerard QIRICI, Ilir TARTARAJ, Orges GRABOVA
 
Spektatore: 3.600
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 58' : Xhevahir SUKAJ ( 1 )
  Gol
  • 34' : Sebino PLAKU ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 84' : Labinot IBRAHIMI ( 1 )
   • 54' : Jean CARIOCA ( 1 )