HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Ardit PEPOSHI

Personal data

Picture of Ardit PEPOSHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ardit PEPOSHI
Birthday (Age):14. Shtator 1993 (30)
Jersey Number:22
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 23/08/2015KukësivsBylis100--------
Sunday, 30/08/2015BylisvsTerbuni100--------
Saturday, 12/09/2015TiranavsBylis100--1-----
Sunday, 20/09/2015LacivsBylis100--------
Saturday, 26/09/2015BylisvsSkenderbeu100--------
Saturday, 17/10/2015BylisvsPartizani10011------
Sunday, 08/11/2015BylisvsKukësi100--------
Wednesday, 18/11/2015TerbunivsBylis100--------
Monday, 23/11/2015BylisvsTirana101--------
Saturday, 28/11/2015BylisvsLaci010--------
Thursday, 03/12/2015SkenderbeuvsBylis100--------
Monday, 07/12/2015BylisvsTeuta100--1-----
Saturday, 12/12/2015PartizanivsBylis100--------
Saturday, 19/12/2015BylisvsFlamurtari100--------
Sunday, 31/01/2016KukësivsBylis100--------
Saturday, 06/02/2016BylisvsTerbuni100--------
Saturday, 13/02/2016TiranavsBylis100--------
Sunday, 21/02/2016LacivsBylis100--------
Sunday, 28/02/2016BylisvsSkenderbeu101--1-----
Saturday, 05/03/2016TeutavsBylis100--1-----
Wednesday, 09/03/2016BylisvsPartizani100--------
Sunday, 13/03/2016FlamurtarivsBylis100--1-----
Saturday, 02/04/2016BylisvsKukësi100--------
Saturday, 09/04/2016TerbunivsBylis100--------
Sunday, 17/04/2016BylisvsTirana100--1-----
Monday, 25/04/2016BylisvsLaci100--------
Saturday, 30/04/2016SkenderbeuvsBylis100--------
Wednesday, 04/05/2016BylisvsTeuta100--------
Sunday, 08/05/2016PartizanivsBylis100--------
Saturday, 14/05/2016BylisvsFlamurtari100--------
Wednesday, 18/05/2016VllazniavsBylis100--------
Games total3012116-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Korabi88-2--21----
Kategoria Superiore 2015-16Bylis161512116-----
Kategoria Superiore 2014-15Teuta139434-3-----
Kategoria Superiore 2013-14Tirana76111-4-----
EUROPA League 2012-13Tirana------------
Kategoria Superiore 2012-13Tirana642---1-----
Kategoria Superiore 2011-12Tirana------------
Career Total50428861161----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaMesfushor
EUROPA League 2012-132012-13TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TiranaMesfushor