HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Alush GAVAZAJ

Personal data

Picture of Alush GAVAZAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Alush GAVAZAJ
Jersey Number:6
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 23/08/2015TerbunivsTirana100--------
Sunday, 30/08/2015BylisvsTerbuni100--------
Saturday, 19/09/2015TeutavsTerbuni100--1-----
Saturday, 26/09/2015TerbunivsPartizani100--------
Saturday, 17/10/2015TerbunivsVllaznia100--------
Sunday, 25/10/2015KukësivsTerbuni100--------
Saturday, 07/11/2015TiranavsTerbuni101--------
Sunday, 22/11/2015SkenderbeuvsTerbuni010--------
Saturday, 28/11/2015TerbunivsTeuta100--------
Wednesday, 02/12/2015PartizanivsTerbuni100--------
Sunday, 06/12/2015TerbunivsFlamurtari100--------
Saturday, 12/12/2015VllazniavsTerbuni100--------
Saturday, 19/12/2015TerbunivsKukësi101--------
Wednesday, 23/12/2015LacivsTerbuni100--------
Saturday, 30/01/2016TerbunivsTirana100--------
Saturday, 06/02/2016BylisvsTerbuni100--------
Saturday, 13/02/2016TerbunivsSkenderbeu100--------
Sunday, 21/02/2016TeutavsTerbuni101--------
Saturday, 27/02/2016TerbunivsPartizani100--------
Saturday, 05/03/2016FlamurtarivsTerbuni100--------
Wednesday, 09/03/2016TerbunivsVllaznia101--------
Sunday, 13/03/2016KukësivsTerbuni100--------
Saturday, 19/03/2016TerbunivsLaci100--------
Sunday, 03/04/2016TiranavsTerbuni010--------
Saturday, 09/04/2016TerbunivsBylis100--1-----
Monday, 25/04/2016TerbunivsTeuta100--------
Saturday, 30/04/2016PartizanivsTerbuni100--------
Wednesday, 04/05/2016TerbunivsFlamurtari100--------
Sunday, 08/05/2016VllazniavsTerbuni010--------
Saturday, 14/05/2016TerbunivsKukësi100--------
Games total2734--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Korabi55-21-2-----
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni1515-2--2-----
Kategoria Superiore 2014-15Tirana------------
Career Total2020-41-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaMesfushor