HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 35 - E shtunë, 14. Maj 2016 - 17:35 h

TerbuniKukësi
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 14 Maj 2016
Match Time :17:35 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi "Ismail Xhemali" - Pukë
Match referee(s):Denis AGARAJ, Ardian BEQIRI, Juxhin XHAJA, Alfred SHKRETA
 
Spektatore: 40
Weather:dry
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


Tranjer
Drejtor Sportiv
   Eventet
  Gol
  • 11' : Klajdi KUKA ( 1 )
  • 22' : Izair EMINI ( 1 )
  • 42' : Ansi NIKA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 10' : Andi SELIMAJ ( 1 )