HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2020-21

Player Information - Ardit HOXHAJ

Personal data

Picture of Ardit HOXHAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ardit HOXHAJ
Birthday (Age):20. Korrik 1994 (28)
Player Position:Sulmues

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2020-21Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2019-20Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2018-19Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2017-18Flamurtari11----------
Kategoria Superiore 2016-17Korabi44-1-------1
Kategoria Superiore 2015-16Bylis1310317-41----
Kategoria 1 2014-15Bylis------------
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari1-1---------
Career Total1915427-41---1

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2020-212020-21VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2019-202019-20FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisSulmues
Kategoria 1 2014-152014-15BylisSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariMesfushor