HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Edvan BAKAJ

Personal data

Picture of Edvan BAKAJ
Name:Edvan BAKAJ
Jersey Number:31
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday, 17/10/2015TiranavsFlamurtari100------
Sunday, 25/10/2015VllazniavsTirana100------
Sunday, 01/11/2015TiranavsKukësi100------
Saturday, 07/11/2015TiranavsTerbuni100------
Thursday, 19/11/2015TiranavsLaci100------
Monday, 23/11/2015BylisvsTirana100------
Monday, 30/11/2015TiranavsSkenderbeu100------
Thursday, 03/12/2015TeutavsTirana100------
Monday, 07/12/2015TiranavsPartizani100------
Sunday, 13/12/2015FlamurtarivsTirana100------
Saturday, 19/12/2015TiranavsVllaznia100------
Wednesday, 23/12/2015KukësivsTirana100------
Saturday, 30/01/2016TerbunivsTirana100------
Saturday, 13/02/2016TiranavsBylis100------
Saturday, 27/02/2016TiranavsTeuta100------
Friday, 04/03/2016PartizanivsTirana100------
Wednesday, 09/03/2016TiranavsFlamurtari100------
Sunday, 13/03/2016VllazniavsTirana100------
Sunday, 20/03/2016TiranavsKukësi100------
Sunday, 03/04/2016TiranavsTerbuni100------
Sunday, 10/04/2016TiranavsLaci100------
Sunday, 17/04/2016BylisvsTirana100--1---
Monday, 25/04/2016TiranavsSkenderbeu100------
Friday, 29/04/2016TeutavsTirana100------
Wednesday, 04/05/2016TiranavsPartizani100--1---
Saturday, 14/05/2016TiranavsVllaznia100------
Games total2600--2---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2016-17Tirana----------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana1616----2---
Career Total1616----2---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaPortier
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaPortier