HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Dejan KARAN

Personal data

Picture of Dejan KARAN
Name:Dejan KARAN
Jersey Number:5
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 12/09/2015TiranavsBylis100--------
Monday, 21/09/2015SkenderbeuvsTirana100--------
Saturday, 26/09/2015TiranavsTeuta1001-1-----
Saturday, 03/10/2015PartizanivsTirana100--1-----
Saturday, 17/10/2015TiranavsFlamurtari100--------
Sunday, 25/10/2015VllazniavsTirana100--------
Sunday, 01/11/2015TiranavsKukësi100--------
Saturday, 07/11/2015TiranavsTerbuni1001-------
Thursday, 19/11/2015TiranavsLaci100--1-----
Monday, 30/11/2015TiranavsSkenderbeu100--------
Thursday, 03/12/2015TeutavsTirana100--1-----
Monday, 07/12/2015TiranavsPartizani100--------
Sunday, 13/12/2015FlamurtarivsTirana100--------
Saturday, 19/12/2015TiranavsVllaznia100--------
Wednesday, 23/12/2015KukësivsTirana100--------
Saturday, 30/01/2016TerbunivsTirana100--1-----
Saturday, 27/02/2016TiranavsTeuta100--------
Friday, 04/03/2016PartizanivsTirana100--------
Wednesday, 09/03/2016TiranavsFlamurtari100--1-----
Games total19002-6-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana------------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana1111--2-6-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana11----------
Career Total1212--2-6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaMbrojtes