HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Match Schedule for KastriotiIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 KA 12.09.201117:00 hKastrioti - Pogradeci4-0thumbs_up.png
events.png2 KA 17.09.201117:00 hKastrioti - Tirana2-3thumbs_down.png
events.png3 FL 25.09.201114:00 hFlamurtari - Kastrioti3-1thumbs_down.png
events.png4 KA 02.10.201114:00 hKastrioti - Vllaznia2-1thumbs_up.png
events.png5 AM 14.10.201115:00 hBylis - Kastrioti0-1thumbs_up.png
events.png6 KA 23.10.201115:00 hKastrioti - Apolonia2-0thumbs_up.png
events.png7 SK 31.10.201119:00 hSkenderbeu - Kastrioti1-0thumbs_down.png
events.png8 KA 06.11.201114:00 hKastrioti - Tomori3-1thumbs_up.png
events.png9- 18.11.201115:00 hDinamo - Kastrioti0-1thumbs_up.png
events.png10 KA 27.11.201114:00 hKastrioti - Shkumbini0-1thumbs_down.png
events.png11- 04.12.201114:30 hLaci - Kastrioti1-1draw.png
events.png12 KA 16.12.201114:00 hKastrioti - Kamza3-2thumbs_up.png
events.png13 ND 23.12.201117:00 hTeuta - Kastrioti1-1draw.png
14- 12.02.201214:00 hPogradeci - Kastrioti1-1draw.png
events.png15 QS 04.03.201215:00 hTirana - Kastrioti1-0thumbs_down.png
events.png16 KA 10.03.201215:00 hKastrioti - Flamurtari1-1draw.png
events.png17 LB 17.03.201219:00 hVllaznia - Kastrioti2-4thumbs_up.png
events.png18- 26.03.201216:00 hKastrioti - Bylis4-2thumbs_up.png
events.png19- 30.03.201216:00 hApolonia - Kastrioti1-0thumbs_down.png
events.png20- 08.04.201216:00 hKastrioti - Skenderbeu1-2thumbs_down.png
events.png21- 14.04.201217:00 hTomori - Kastrioti2-1thumbs_down.png
events.png22- 21.04.201217:00 hKastrioti - Dinamo1-0thumbs_up.png
events.png23 FSP 25.04.201217:00 hShkumbini - Kastrioti0-1thumbs_up.png
events.png24- 29.04.201214:00 hKastrioti - Laci0-1thumbs_down.png
events.png25 DA 05.05.201218:00 hKamza - Kastrioti1-1draw.png
events.png26- 12.05.201218:00 hKastrioti - Teuta1-2thumbs_down.png