HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Janar 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Rezultatet - Java 25 (05.05.2012)

E shtunë, 05.05.2012 - 25. Java
Show Events of Match 18:00 hKamzaKastrioti1 - 1   DA
Show Events of Match 18:00 hTomoriBylis2 - 2   ST
Show Events of Match 18:00 hTeutaPogradeci5 - 3  ND
Show Events of Match 18:00 hLaciTirana0 - 1   FSL
Show Events of Match 18:00 hDinamoVllaznia0 - 3   QS
Show Events of Match 18:00 hSkenderbeuApolonia2 - 0  SK
Show Events of Match 18:00 hShkumbiniFlamurtari0 - 3Jepet ndeshja ne tavoline per incidente ne stadium.  FSP