HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 19 Janar 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Rezultatet - Java 1 (10.09.2011 - 12.09.2011)

E shtunë, 10.09.2011 - 1. Java
Show Events of Match 17:00 hVllazniaLaci3 - 1  LB
Show Events of Match 17:00 hBylisShkumbini5 - 2  AM
Show Events of Match 21:10 hSkenderbeuTomori0 - 0  SK
E diel, 11.09.2011 - 1. Java
Show Events of Match 16:00 hApoloniaDinamo2 - 0  LP
Show Events of Match 17:00 hFlamurtariKamza2 - 1  LUFT
E hënë, 12.09.2011 - 1. Java
Show Events of Match 17:00 hKastriotiPogradeci4 - 0  KA
Show Events of Match 19:00 hTiranaTeuta0 - 1  QS