HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2011-12
Rezultatet - Finalja (17.05.2012)

E enjte, 17.05.2012 - 8. Java
Grupi A/Grupi C20:00 hTiranaSkenderbeu1 - 0 

37 Team(s) not playing: Vllaznia, Teuta, Dinamo, Besa, Flamurtari, Laci, Shkumbini, Apolonia, Kastrioti, Gramozi, Partizani, Elbasani, Lushnja, Burreli, Kamza, Beselidhja, Ada, Bilisht Sport, Bylis, Luftetari, Pogradeci, Skrapari, Turbina, Gramshi, Mamurras, Vlora, Tomori, Terbuni, Himara, Butrinti, Luzi 2008, Iliria, Sukthi, Domosdova, Tepelena, Kukësi, Permeti