HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2011-12
 Ekipi - Tirana [TIR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Klajdi KUKAKlajdi KUKA  - (-)----------
 Ilion LIKAIlion LIKA  - (-)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Rezart DABULLARezart DABULLA  - (-)1-1---------
 Elvis SINAElvis SINA  - (-)11--------1-
 Renaldo KALARIRenaldo KALARI  Republika e Shqiperise25. Qershor 1984 (40)11----------
 Arjan PISHAArjan PISHA  - (-)11----1-----
 Erjon DUSHKUErjon DUSHKU  - (-)11----------
 Julian AHMATAJJulian AHMATAJ  - (-)11----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2---1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arvis GJATAArvis GJATA  - (-)------------
 Bekim BALAJBekim BALAJ  Republika e Shqiperise11. Janar 1991 (33)11--1-------
 Nertil FERRAJNertil FERRAJ  - (-)11----------
 Erando KARABECIErando KARABECI  Republika e Shqiperise06. Shtator 1988 (35)------------
 Klodian DUROKlodian DURO  - (-)1-1---------
 Afrim TAKUAfrim TAKU  - (-)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-2---1-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ardit PEPOSHIArdit PEPOSHI  - (-)------------
 Sokol CIKALLESHISokol CIKALLESHI  Republika e Shqiperise27. Korrik 1990 (33)11----------
 Gerhard TUSHEGerhard TUSHE  - (-)1-1---1-----
 Mario MORINAMario MORINA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-3---1-
 Stafi i Tirana [Tirana]

 Funksioni
Julian RUBIOJulian RUBIO  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer