HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2011-12

Player Information - Renaldo KALARI

Personal data

Picture of Renaldo KALARI
Nationality: Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name: Renaldo KALARI
Birthday (Age): 25. Qershor 1984 (38)
Jersey Number: 4
Player Position: Mbrojtes

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Thursday May 17 Tirana vs Skenderbeu 1 0 0 - - - - - - - -
Games total 1 0 0 - - - - - - - -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2019-20 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2018-19 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2018-19 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2017-18 Partizani 1 1 - - - - 1 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2017-18 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Partizani 5 5 - 1 - - 1 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2015-16 Partizani 10 10 - 1 - - 5 - - - 1 -
Kupa e Shqiperise 2015-16 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2014-15 Tirana 11 9 2 2 - - 3 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2014-15 Tirana - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2013-14 Tirana 9 8 1 2 - - 4 - - - - -
EUROPA League 2012-13 Tirana 1 1 - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2012-13 Tirana 1 1 - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2012-13 Kastrioti 1 1 - - 1 - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2011-12 Tirana 6 5 1 - 1 - 1 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2011-12 Tirana 1 1 - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2010-11 Kastrioti 10 9 1 6 1 - 7 1 - - - -
Kategoria Superiore 2009-10 Kastrioti 16 13 3 - 3 - 8 1 - - - -
Career Total 72 64 8 12 6 - 31 2 - - 1 -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2019-20 2019-20 Partizani Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2019-20 2019-20 Partizani Mbrojtes
Kategoria Superiore 2018-19 2018-19 Partizani Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-19 2018-19 Partizani Mbrojtes
Kategoria Superiore 2017-18 2017-18 Partizani Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-18 2017-18 Partizani Mbrojtes
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Partizani Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Partizani Mbrojtes
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Partizani Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-16 2015-16 Partizani Mbrojtes
Kategoria Superiore 2014-15 2014-15 Tirana Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-15 2014-15 Tirana Mbrojtes
Kategoria Superiore 2013-14 2013-14 Tirana Mesfushor
EUROPA League 2012-13 2012-13 Tirana Mbrojtes
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Tirana Mbrojtes
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Kastrioti Mesfushor
Kategoria Superiore 2011-12 2011-12 Tirana Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2011-12 2011-12 Tirana Mbrojtes
Kategoria Superiore 2010-11 2010-11 Kastrioti Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-10 2009-10 Kastrioti Mbrojtes