HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 25 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2011-12
Rezultatet - Turi 1 Paraeliminator (07.09.2011)

E mërkurë, 07.09.2011 - 1. Java
 16:00 hTerbuniLuzi 20080 - 0 
 16:00 hBilisht SportPermeti3 - 0 
 16:00 hDomosdovaTepelena3 - 0 
 16:00 hPartizaniSukthi0 - 3 

31 Team(s) not playing: Vllaznia, Tirana, Teuta, Dinamo, Besa, Flamurtari, Laci, Skenderbeu, Shkumbini, Apolonia, Kastrioti, Gramozi, Elbasani, Lushnja, Burreli, Kamza, Beselidhja, Ada, Bylis, Luftetari, Pogradeci, Skrapari, Turbina, Gramshi, Mamurras, Vlora, Tomori, Himara, Butrinti, Iliria, Kukësi