HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 25 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2011-12
Rezultatet - Turi 2 - Dita 2 (26.10.2011)

E mërkurë, 26.10.2011 - 6. Java
Grupi D14:00 hDinamoElbasani1 - 2 
Grupi B14:00 hFlamurtariTeuta1 - 0 
Grupi A14:00 hLaciTirana0 - 1 
Grupi C/Grupi A14:00 hLuftetariApolonia1 - 0 
Grupi B14:00 hPogradeciKamza3 - 1 
Grupi A14:00 hShkumbiniApolonia3 - 4 
Grupi C14:00 hSkenderbeuKastrioti2 - 0 
Grupi D14:00 hVllazniaBylis0 - 0 

24 Team(s) not playing: Besa, Gramozi, Partizani, Lushnja, Burreli, Beselidhja, Ada, Bilisht Sport, Skrapari, Turbina, Gramshi, Mamurras, Vlora, Tomori, Terbuni, Himara, Butrinti, Luzi 2008, Iliria, Sukthi, Domosdova, Tepelena, Kukësi, Permeti