HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 25 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2011-12
Rezultatet - Turi 2 - Dita 3 (23.11.2011)

E mërkurë, 23.11.2011 - 7. Java
Grupi D13:00 hBylisElbasani4 - 1 
Grupi D13:00 hDinamoVllaznia0 - 3 
Grupi C13:00 hLuftetariSkenderbeu4 - 1 
Grupi C13:00 hKastriotiBesa2 - 0 
Grupi B13:00 hPogradeciFlamurtari1 - 2 
Grupi A13:00 hShkumbiniLaci1 - 1 
Grupi B13:00 hTeutaKamza1 - 1 
Grupi A13:00 hTiranaApolonia3 - 0 

23 Team(s) not playing: Gramozi, Partizani, Lushnja, Burreli, Beselidhja, Ada, Bilisht Sport, Skrapari, Turbina, Gramshi, Mamurras, Vlora, Tomori, Terbuni, Himara, Butrinti, Luzi 2008, Iliria, Sukthi, Domosdova, Tepelena, Kukësi, Permeti