HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
Match Schedule for TomoriIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
109.09.201818:00 hTomori - Lushnja1-1draw.png
215.09.201818:00 hPogradeci - Tomori0-1thumbs_up.png
323.09.201818:00 hTomori - Besa1-1draw.png
429.09.201818:00 hTomori - Oriku1-1draw.png
506.10.201816:00 hEgnatia - Tomori3-2thumbs_down.png
620.10.201816:00 hTomori - Turbina2-1thumbs_up.png
727.10.201816:00 hApolonia - Tomori0-0draw.png
803.11.201816:00 hTomori - Bylis1-2thumbs_down.png
911.11.201816:00 hElbasani - Tomori0-2thumbs_up.png
1024.11.201816:00 hLushnja - Tomori3-0thumbs_down.png
1101.12.201816:00 hTomori - Pogradeci1-0thumbs_up.png
1208.12.201816:00 hBesa - Tomori2-1thumbs_down.png
1315.12.201816:00 hOriku - Tomori1-0thumbs_down.png
1422.12.201815:30 hTomori - Egnatia1-2thumbs_down.png
1502.02.201916:00 hTurbina - Tomori0-2thumbs_up.png
1610.02.201916:00 hTomori - Apolonia3-2thumbs_up.png
1717.02.201916:00 hBylis - Tomori3-0thumbs_down.png
1823.02.201916:00 hTomori - Elbasani1-1draw.png