HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
 Ekipi - Tomori [TOM]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Klajdi KUKAKlajdi KUKA  Republika e Shqiperise29. Mars 1990 (34)----------
 Eni NACOEni NACO  Republika e Shqiperise23. Gusht 1990 (33)----------
 Fabjol NUSHIFabjol NUSHI  - (-)----------
 Josel SHTREPIJosel SHTREPI  - (-)----------
 Andi TOPIAndi TOPI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Renaldo AZIZAJRenaldo AZIZAJ  - (-)----1-------
 Laert BEJKOLaert BEJKO  - (-)------------
 Enea BITRIEnea BITRI  - (-)------------
 Florian DACIFlorian DACI  - (-)------------
 Denis FRATARAKUDenis FRATARAKU  - (-)------------
 Lisjan HADAJLisjan HADAJ  - (-)------------
 Alban KUQIAlban KUQI  - (-)------------
 Emilian LUNDRAXHIUEmilian LUNDRAXHIU  - (-)------------
 Ervin SULEJMANiErvin SULEJMANi  Republika e Shqiperise- (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Aleksander AREZAAleksander AREZA  - (-)------------
 Algert AVDOAlgert AVDO  - (-)------------
 Remi BERBERIRemi BERBERI  - (-)------------
 Ardjan GEGAArdjan GEGA  Republika e Shqiperise04. Qershor 1986 (38)----1-------
 Salvador GJONAJSalvador GJONAJ  - (-)------------
 Berjon MYZYRIBerjon MYZYRI  - (-)------------
 Gelando SHARAVAOLLIGelando SHARAVAOLLI  - (-)----1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gjon ARBRIGjon ARBRI  - (-)------------
 Estred DAULLEXHIUEstred DAULLEXHIU  - (-)------------
 Elhan GALICAElhan GALICA  - (-)----2-------
 Algi LAPARDHAJAAlgi LAPARDHAJA  - (-)------------
 Mario MUZHAJMario MUZHAJ  - (-)------------
 Erdet SHINKOErdet SHINKO  - (-)----1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 6-------
 Stafi i Tomori [Tomori]

 Funksioni
Madrid MUZHAJMadrid MUZHAJ  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer