HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 31 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
Team statistics - Tomori
General
Matches played: 30
Win: 12
Draw: 6
Lost: 12
Highest home win:
Tomori - Albpetrol

2-0
Highest home lost:
Tomori - Burreli

1-3
Highest away win:
Himara - Tomori

0-1
Highest away lost:
Butrinti - Tomori

4-0
Goals
Goals for: 28
Goals for per match: 0.93
Goals against: 36
Goals against per match: 1.2
No goals against: 13
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 27
Goals per match: 1.8
Goals for17
Goals for per match: 1.13
Goals against10
Goals against per match: 0.67
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 37
Goals per match: 2.47
Goals for11
Goals for per match: 0.73
Goals against26
Goals against per match: 1.73
Goals per matchday