HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 31 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
Match Schedule for TomoriIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
113.09.201417:00 hTomori - Shkumbini1-0thumbs_up.png
204.10.201415:30 hButrinti - Tomori4-0thumbs_down.png
318.10.201415:30 hTomori - Luftetari3-1thumbs_up.png
425.10.201415:30 hSopoti - Tomori0-0draw.png
501.11.201418:00 hTomori - Dinamo0-0draw.png
608.11.201415:00 hTomori - Bylis1-1draw.png
722.11.201416:00 hPogradeci - Tomori0-1thumbs_up.png
829.11.201415:00 hTomori - Naftetari0-1thumbs_down.png
906.12.201414:00 hLushnja - Tomori0-1thumbs_up.png
1013.12.201414:30 hShkumbini - Tomori2-1thumbs_down.png
1117.12.201418:00 hTomori - Butrinti2-0thumbs_up.png
1220.12.201418:00 hLuftetari - Tomori2-0thumbs_down.png
1307.02.201515:00 hTomori - Sopoti2-1thumbs_up.png
1414.02.201515:00 hDinamo - Tomori1-0thumbs_down.png
1521.02.201515:00 hBylis - Tomori1-0thumbs_down.png
1628.02.201515:00 hTomori - Pogradeci1-0thumbs_up.png
1704.03.201516:00 hNaftetari - Tomori0-0draw.png
1807.03.201516:00 hTomori - Lushnja0-1thumbs_down.png
1914.03.201516:00 hTomori - Pogradeci3-0thumbs_up.png
2021.03.201516:00 hTomori - Naftetari2-2draw.png
2104.04.201517:00 hSopoti - Tomori3-0thumbs_down.png
2211.04.201517:00 hTomori - Butrinti0-2thumbs_down.png
2318.04.201517:00 hBylis - Tomori10-0thumbs_down.png
2425.04.201517:00 hTomori - Lushnja0-1thumbs_down.png
2502.05.201518:00 hLuftetari - Tomori3-1thumbs_down.png
2609.05.201518:00 hTomori - Shkumbini2-1thumbs_up.png
2716.05.201518:00 hDinamo - Tomori1-0thumbs_down.png