HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 28 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
Rezultatet - Java 22 (11.04.2015 - 12.04.2015)

E shtunë, 11.04.2015 - 22. Java
Grupi A17:00 hBesaTerbuni1 - 2 
Grupi A17:00 hBurreliVeleciku4 - 2 
Grupi A17:00 hIliriaMamurras0 - 1 
Grupi A17:00 hKamzaBesa1 - 2 
Grupi A17:00 hKastriotiAda1 - 0 
Grupi B17:00 hPogradeciBylis0 - 1 
Grupi B17:00 hShkumbiniLuftetari1 - 0 
Grupi B17:00 hTomoriButrinti0 - 2 
Grupi B17:00 hDinamoLushnja2 - 3 
E diel, 12.04.2015 - 22. Java
Grupi B17:00 hSopotiNaftetari3 - 0 

1 Team(s) not playing: Beselidhja