HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
Match Schedule for KastriotiIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
113.09.201417:00 hKastrioti - Mamurras0-2thumbs_down.png
204.10.201415:30 hKastrioti - Besa1-1draw.png
318.10.201415:30 hKamza - Kastrioti1-0thumbs_down.png
425.10.201415:30 hKastrioti - Iliria0-0draw.png
501.11.201415:00 hBeselidhja - Kastrioti3-0thumbs_down.png
608.11.201415:00 hKastrioti - Burreli1-0thumbs_up.png
722.11.201416:00 hAda - Kastrioti1-2thumbs_up.png
829.11.201415:00 hKastrioti - Veleciku1-1draw.png
906.12.201418:00 hTerbuni - Kastrioti1-0thumbs_down.png
1013.12.201414:30 hMamurras - Kastrioti2-0thumbs_down.png
1117.12.201418:00 hBesa - Kastrioti1-1draw.png
1220.12.201418:00 hKastrioti - Kamza2-0thumbs_up.png
1307.02.201515:00 hIliria - Kastrioti1-0thumbs_down.png
1414.02.201515:00 hKastrioti - Beselidhja0-1thumbs_down.png
1521.02.201515:00 hBurreli - Kastrioti3-2thumbs_down.png
1628.02.201515:00 hKastrioti - Ada2-3thumbs_down.png
1704.03.201516:00 hVeleciku - Kastrioti3-5thumbs_up.png
1807.03.201516:00 hKastrioti - Terbuni1-2thumbs_down.png
1914.03.201516:00 hMamurras - Kastrioti1-0thumbs_down.png
2021.03.201516:00 hKastrioti - Beselidhja1-0thumbs_up.png
2104.04.201517:00 hTerbuni - Kastrioti1-0thumbs_down.png
2211.04.201517:00 hKastrioti - Ada1-0thumbs_up.png
2319.04.201517:00 hVeleciku - Kastrioti1-5thumbs_up.png
2425.04.201517:00 hBesa - Kastrioti1-1draw.png
2502.05.201518:00 hKastrioti - Kamza3-1thumbs_up.png
2609.05.201518:00 hIliria - Kastrioti3-1thumbs_down.png
2716.05.201518:00 hKastrioti - Burreli2-1thumbs_up.png