HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 28 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
Rezultatet - Java 20 (21.03.2015 - 22.03.2015)

E shtunë, 21.03.2015 - 20. Java
Grupi A16:00 hBesaMamurras0 - 2 
Grupi B16:00 hDinamoButrinti1 - 0 
Grupi A16:00 hIliriaVeleciku1 - 0 
Grupi A16:00 hKamzaBurreli3 - 2 
Grupi A16:00 hKastriotiBeselidhja1 - 0 
Grupi B16:00 hLuftetariLushnja1 - 0 
Grupi B16:00 hPogradeciSopoti2 - 1 
Grupi B16:00 hShkumbiniBylis3 - 1 
Grupi B16:00 hTomoriNaftetari2 - 2 
E diel, 22.03.2015 - 20. Java
Grupi A16:00 hAdaTerbuni0 - 3