HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 05 Gusht 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
Match Schedule for BylisIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
113.09.201417:00 hBylis - Lushnja1-0thumbs_up.png
204.10.201415:30 hShkumbini - Bylis0-3thumbs_up.png
318.10.201415:30 hBylis - Butrinti0-2thumbs_down.png
425.10.201415:30 hLuftetari - Bylis1-0thumbs_down.png
501.11.201415:00 hBylis - Sopoti1-1draw.png
608.11.201415:00 hTomori - Bylis1-1draw.png
723.11.201416:00 hBylis - Dinamo2-1thumbs_up.png
829.11.201415:00 hBylis - Pogradeci0-2thumbs_down.png
906.12.201414:00 hNaftetari - Bylis1-0thumbs_down.png
1013.12.201414:30 hLushnja - Bylis3-2thumbs_down.png
1117.12.201418:00 hBylis - Shkumbini3-0thumbs_up.png
1220.12.201418:00 hButrinti - Bylis3-1thumbs_down.png
1307.02.201515:00 hBylis - Luftetari1-0thumbs_up.png
1415.02.201515:00 hSopoti - Bylis0-1thumbs_up.png
1521.02.201515:00 hBylis - Tomori1-0thumbs_up.png
1628.02.201515:00 hDinamo - Bylis1-2thumbs_up.png
1704.03.201516:00 hPogradeci - Bylis1-2thumbs_up.png
1807.03.201516:00 hBylis - Naftetari3-1thumbs_up.png
1914.03.201516:00 hBylis - Luftetari1-0thumbs_up.png
2021.03.201516:00 hShkumbini - Bylis3-1thumbs_down.png
2104.04.201517:00 hBylis - Dinamo2-1thumbs_up.png
2211.04.201517:00 hPogradeci - Bylis0-1thumbs_up.png
2318.04.201517:00 hBylis - Tomori10-0thumbs_up.png
2425.04.201517:00 hSopoti - Bylis3-1thumbs_down.png
2502.05.201518:00 hBylis - Butrinti1-0thumbs_up.png
2609.05.201518:00 hBylis - Naftetari2-0thumbs_up.png
2716.05.201518:00 hLushnja - Bylis0-1thumbs_up.png