HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 02 Gusht 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
Match Schedule for NaftetariIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
101.09.201216:30 hElbasani - Naftetari2-0thumbs_down.png
208.09.201217:00 hNaftetari - Terbuni0-0draw.png
316.09.201217:00 hBurreli - Naftetari0-0draw.png
422.09.201217:00 hNaftetari - Dinamo2-2draw.png
529.09.201217:00 hIliria - Naftetari2-1thumbs_down.png
606.10.201216:00 hNaftetari - Pogradeci0-3thumbs_down.png
713.10.201215:30 hMamurras - Naftetari1-0thumbs_down.png
820.10.201215:30 hNaftetari - Gramshi1-2thumbs_down.png
927.10.201215:30 hHimara - Naftetari1-1draw.png
1003.11.201215:00 hBeselidhja - Naftetari3-0thumbs_down.png
1110.11.201215:00 hNaftetari - Kamza2-2draw.png
1219.11.201215:00 hPartizani - Naftetari1-1draw.png
1324.11.201215:00 hNaftetari - Lushnja1-4thumbs_down.png
1401.12.201215:00 hAda - Naftetari1-1draw.png
1508.12.201215:00 hNaftetari - Butrinti0-1thumbs_down.png
1609.02.201315:00 hNaftetari - Elbasani1-1draw.png
1715.02.201316:30 hTerbuni - Naftetari2-0thumbs_down.png
1823.02.201316:30 hNaftetari - Burreli2-0thumbs_up.png
1904.03.201316:00 hDinamo - Naftetari1-0thumbs_down.png
2009.03.201316:30 hNaftetari - Iliria1-0thumbs_up.png
2116.03.201315:00 hPogradeci - Naftetari3-0thumbs_down.png
2223.03.201316:30 hNaftetari - Mamurras2-1thumbs_up.png
2330.03.201316:30 hGramshi - Naftetari1-0thumbs_down.png
2406.04.201316:30 hNaftetari - Himara1-0thumbs_up.png
2510.04.201317:00 hNaftetari - Beselidhja0-1thumbs_down.png
2613.04.201317:00 hKamza - Naftetari2-1thumbs_down.png
2722.04.201317:00 hNaftetari - Partizani1-2thumbs_down.png
2827.04.201316:00 hLushnja - Naftetari2-1thumbs_down.png
2904.05.201318:00 hNaftetari - Ada1-3thumbs_down.png
3011.05.201318:00 hButrinti - Naftetari3-0thumbs_down.png