HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
 Ekipi - Gramshi [GRA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ervis DERMYSHI  Republika e Shqiperise28. Qershor 1994 (29)----------
 Lorenc KOCI  Republika e Shqiperise- (-)----------
 Amarildo MULLISI  Republika e Shqiperise17. Gusht 1984 (39)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Nikoll DOCI  Republika e Shqiperise18. Janar 1987 (37)------------
 Sajmir KALOSHI  Republika e Shqiperise09. Janar 1987 (37)------------
 Gerti KOTE  - (-)------------
 Alfred MARISHTA  - (-)------------
 Saimir MEKO  - (-)------------
 Ali MYFTARAJ  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erjal BALLA  Republika e Shqiperise09. Shtator 1989 (34)------------
 Florjan BODORRI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Bledjan CEKA  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Armand CEKREZI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Jurgen DISHANI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1987 (36)------------
 Endri DUKA  Republika e Shqiperise07. Tetor 1987 (36)------------
 Marsid DUSHKU  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Klodian KARAI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Fation LATIFI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Fatbardh CEKREZI  - (-)------------
 Ledio KOCI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Ligor MACOLLI  - (-)------------
 Enkelejd PENGU  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Lorenc TRASHI  Republika e Shqiperise- (-)----1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 Stafi i Gramshi [Gramshi]

 Funksioni
Edmond MUSTAFARAJ  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer