HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Dhjetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Match Schedule for BurreliIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
129.08.200906:00 hBurreli - Sopoti1-1BATALLI, Besnikdraw.png
202.09.200905:30 hAda - Burreli2-1HAKRAMA, Kreshnikthumbs_down.png
312.09.200905:30 hBurreli - Bylis1-0RAMA, Ardianthumbs_up.png
419.09.200905:00 hTurbina - Burreli2-0CJAPI, Kreshnikthumbs_down.png
526.09.200905:00 hBurreli - Luftetari1-1MUSTAFARAJ, Labiandraw.png
603.10.200904:30 hBeselidhja - Burreli1-1META, Kridensdraw.png
717.10.200903:30 hBurreli - Pogradeci3-0ZIRI, Blerimthumbs_up.png
824.10.200903:30 hLushnja - Burreli4-0PEZA, Elvisthumbs_down.png
931.10.200903:00 hBurreli - Kamza1-1META, Kridensdraw.png
1007.11.200903:00 hMemaliaj - Burreli0-0CJAPI, Kreshnikdraw.png
1121.11.200903:00 hBurreli - Elbasani2-1-thumbs_up.png
1228.11.200903:00 hBurreli - Gramshi2-0-thumbs_up.png
1305.12.200902:30 hSkrapari - Burreli1-2-thumbs_up.png
1412.12.200902:30 hBurreli - Partizani1-1-draw.png
1519.12.200902:30 hBilisht Sport - Burreli3-1-thumbs_down.png
1624.03.201003:00 hSopoti - Burreli1-0-thumbs_down.png
1706.02.201003:00 hBurreli - Ada2-1-thumbs_up.png
1813.02.201003:00 hBylis - Burreli3-0ALLA, Laverthumbs_down.png
1920.02.201013:00 hBurreli - Turbina1-2-thumbs_down.png
2027.02.201003:00 hLuftetari - Burreli1-0-thumbs_down.png
2106.03.201003:00 hBurreli - Beselidhja2-2-draw.png
2221.03.201004:00 hPogradeci - Burreli1-0-thumbs_down.png
2328.03.201003:00 hBurreli - Lushnja0-0BOGDANI, Servetdraw.png
2403.04.201004:00 hKamza - Burreli2-0-thumbs_down.png
2510.04.201004:00 hBurreli - Memaliaj1-0KASTRATI, Albertthumbs_up.png
2618.04.201004:00 hElbasani - Burreli3-0-thumbs_down.png
2724.04.201003:00 hGramshi - Burreli0-0-draw.png
2801.05.201003:00 hBurreli - Skrapari1-2-thumbs_down.png
2908.05.201005:00 hPartizani - Burreli4-1CJAPI, Kreshnikthumbs_down.png
3015.05.201006:00 hBurreli - Bilisht Sport1-1-draw.png