HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 17 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Rezultatet - Java 8 (24.10.2009 - 26.10.2009)

E shtunë, 24.10.2009 - 8. Java
 Show Events of Match 03:30 hKamzaGramshi0 - 0  DA
 Show Events of Match 03:30 hLushnjaBurreli4 - 0  RH
 Show Events of Match 03:30 hElbasaniMemaliaj1 - 0  RB
 Show Events of Match 03:30 hLuftetariBylis0 - 2  LUFT
 Show Events of Match 03:30 hBeselidhjaBilisht Sport3 - 0 
 Show Events of Match 03:30 hAdaSkrapari7 - 1  -
 Show Events of Match 03:30 hTurbinaSopoti3 - 1  FSC
E hënë, 26.10.2009 - 8. Java
 Show Events of Match 03:30 hPogradeciPartizani1 - 1  SK