HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Match Schedule for KamzaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
129.08.200906:00 hKamza - Ada1-0JARECI, Sokolthumbs_up.png
202.09.200905:30 hBeselidhja - Kamza0-0-draw.png
314.09.200905:30 hPogradeci - Kamza1-0SADIKU, Remzithumbs_down.png
419.09.200905:00 hKamza - Lushnja1-0BOGDANI, Servetthumbs_up.png
526.09.200905:00 hElbasani - Kamza2-1CEKAJ, Sokolthumbs_down.png
603.10.200904:30 hKamza - Memaliaj2-0KASTRATI, Albertthumbs_up.png
717.10.200903:30 hPartizani - Kamza2-1JORGJI, Eneathumbs_down.png
824.10.200903:30 hKamza - Gramshi0-0CJAPI, Kreshnikdraw.png
931.10.200903:00 hBurreli - Kamza1-1META, Kridensdraw.png
1007.11.200903:00 hKamza - Bilisht Sport1-0DOBI, Erjonthumbs_up.png
1121.11.200903:00 hSkrapari - Kamza0-1-thumbs_up.png
1228.11.200903:00 hKamza - Sopoti2-1-thumbs_up.png
1305.12.200902:30 hBylis - Kamza2-0-thumbs_down.png
1412.12.200902:30 hKamza - Luftetari4-1-thumbs_up.png
1519.12.200902:30 hTurbina - Kamza1-2-thumbs_up.png
1630.01.201003:00 hAda - Kamza2-0-thumbs_down.png
1706.02.201003:00 hKamza - Beselidhja3-1-thumbs_up.png
1814.02.201003:00 hKamza - Pogradeci0-0-draw.png
1920.02.201003:00 hLushnja - Kamza1-0-thumbs_down.png
2020.02.201003:00 hKamza - Elbasani2-1-thumbs_up.png
2106.03.201003:00 hMemaliaj - Kamza0-1HAKRAMA, Kreshnikthumbs_up.png
2220.03.201003:00 hKamza - Partizani1-1PEZA, Elvisdraw.png
2327.03.201004:00 hGramshi - Kamza0-1SINO, Emirjonthumbs_up.png
2403.04.201004:00 hKamza - Burreli2-0-thumbs_up.png
2510.04.201004:00 hBilisht Sport - Kamza1-2MUSTAFARAJ, Labianthumbs_up.png
2618.04.201004:00 hKamza - Skrapari2-0JARECI, Sokolthumbs_up.png
2724.04.201003:00 hSopoti - Kamza0-3-thumbs_up.png
2801.05.201003:00 hKamza - Bylis4-2-thumbs_up.png
2908.05.201005:00 hLuftetari - Kamza1-2PEZA, Elvisthumbs_up.png
3015.05.201005:30 hKamza - Turbina10-0-thumbs_up.png