HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 08 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Match Schedule for SopotiIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
129.08.200906:00 hBurreli - Sopoti1-1BATALLI, Besnikdraw.png
207.10.200904:30 hSopoti - Elbasani0-2RAMA, Ardianthumbs_down.png
312.09.200905:30 hPartizani - Sopoti3-1DERVISHI, Melisthumbs_down.png
419.09.200905:00 hSopoti - Skrapari2-0METONIJA, Mirashthumbs_up.png
526.09.200905:00 hBilisht Sport - Sopoti1-0FETOLLARI, Festimthumbs_down.png
603.10.200904:30 hBylis - Sopoti2-0ZIRI, Blerimthumbs_down.png
718.10.200903:30 hSopoti - Luftetari1-0DERVISHI, Melisthumbs_up.png
824.10.200903:30 hTurbina - Sopoti3-1MASHA, Migenthumbs_down.png
931.10.200903:00 hSopoti - Beselidhja1-0KELLO, Ervisthumbs_up.png
1007.11.200903:00 hAda - Sopoti5-1BRESHANI, Blendithumbs_down.png
1121.11.200903:00 hSopoti - Pogradeci0-1-thumbs_down.png
1228.11.200903:00 hKamza - Sopoti2-1-thumbs_down.png
1305.12.200902:30 hSopoti - Lushnja0-3-thumbs_down.png
1412.12.200902:30 hGramshi - Sopoti3-0-thumbs_down.png
1519.12.200902:30 hSopoti - Memaliaj0-1-thumbs_down.png
1624.03.201003:00 hSopoti - Burreli1-0-thumbs_up.png
1706.02.201003:00 hElbasani - Sopoti3-0-thumbs_down.png
1813.02.201003:00 hSopoti - Partizani0-2-thumbs_down.png
1920.02.201003:00 hSkrapari - Sopoti2-0-thumbs_down.png
2027.02.201003:00 hSopoti - Bilisht Sport1-1-draw.png
2106.03.201003:00 hSopoti - Bylis0-2DERVISHI, Melisthumbs_down.png
2220.03.201003:00 hLuftetari - Sopoti5-0KELLO, Ervisthumbs_down.png
2327.03.201004:00 hSopoti - Turbina0-0BATALLI, Besnikdraw.png
2403.04.201004:00 hBeselidhja - Sopoti1-0-thumbs_down.png
2510.04.201004:00 hSopoti - Ada1-0DISHA, Sadikthumbs_up.png
2617.04.201004:00 hPogradeci - Sopoti3-2-thumbs_down.png
2724.04.201003:00 hSopoti - Kamza0-3-thumbs_down.png
2801.05.201003:00 hLushnja - Sopoti5-0-thumbs_down.png
2908.05.201005:00 hSopoti - Gramshi0-3MASHA, Migenthumbs_down.png
3015.05.201005:10 hMemaliaj - Sopoti4-0-thumbs_down.png