HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 17 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Rezultatet - Java 7 (17.10.2009 - 18.10.2009)

E shtunë, 17.10.2009 - 7. Java
 Show Events of Match 03:30 hElbasaniAda2 - 0  RB
 Show Events of Match 03:30 hMemaliajLushnja0 - 2  FSM
 Show Events of Match 03:30 hBurreliPogradeci3 - 0  LBA
 Show Events of Match 03:30 hGramshiTurbina4 - 0  SG
 Show Events of Match 03:30 hPartizaniKamza2 - 1  SS
 Show Events of Match 03:30 hSkrapariBeselidhja1 - 0  FSS
 Show Events of Match 03:30 hBilisht SportBylis1 - 0  FSB
E diel, 18.10.2009 - 7. Java
 Show Events of Match 03:30 hSopotiLuftetari1 - 0  Sopo