HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 08 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Match Schedule for LuftetariIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
129.08.200906:00 hLushnja - Luftetari0-0METONIJA, Mirashdraw.png
201.09.200905:30 hLuftetari - Pogradeci3-2LULAJ, Aranitthumbs_up.png
312.09.200905:30 hMemaliaj - Luftetari1-1CJAPI, Kreshnikdraw.png
419.09.200905:00 hLuftetari - Bilisht Sport3-1ALLA, Laverthumbs_up.png
526.09.200905:00 hBurreli - Luftetari1-1MUSTAFARAJ, Labiandraw.png
603.10.200904:30 hLuftetari - Partizani3-0SADIKU, Remzithumbs_up.png
718.10.200903:30 hSopoti - Luftetari1-0DERVISHI, Melisthumbs_down.png
824.10.200903:30 hLuftetari - Bylis0-2JORGJI, Eneathumbs_down.png
931.10.200903:00 hSkrapari - Luftetari3-5CJAPI, Kreshnikthumbs_up.png
1007.11.200903:00 hBeselidhja - Luftetari3-1MASHA, Migenthumbs_down.png
1121.11.200903:00 hLuftetari - Ada0-2-thumbs_down.png
1228.11.200903:00 hTurbina - Luftetari1-1-draw.png
1305.12.200902:30 hLuftetari - Elbasani1-2-thumbs_down.png
1412.12.200902:30 hKamza - Luftetari4-1-thumbs_down.png
1519.12.200902:30 hLuftetari - Gramshi1-0-thumbs_up.png
1630.01.201003:00 hLuftetari - Lushnja1-0-thumbs_up.png
1711.02.201003:00 hPogradeci - Luftetari2-0-thumbs_down.png
1814.02.201003:00 hLuftetari - Memaliaj1-1-draw.png
1920.02.201003:00 hBilisht Sport - Luftetari2-1-thumbs_down.png
2027.02.201003:00 hLuftetari - Burreli1-0-thumbs_up.png
2108.03.201003:00 hPartizani - Luftetari2-0JORGJI, Eneathumbs_down.png
2220.03.201003:00 hLuftetari - Sopoti5-0KELLO, Ervisthumbs_up.png
2327.03.201004:00 hBylis - Luftetari1-0KASTRATI, Albertthumbs_down.png
2403.04.201004:00 hLuftetari - Skrapari4-3-thumbs_up.png
2510.04.201004:00 hLuftetari - Beselidhja0-0ALLA, Laverdraw.png
2617.04.201004:00 hAda - Luftetari3-1-thumbs_down.png
2724.04.201003:00 hLuftetari - Turbina2-1-thumbs_up.png
2801.05.201003:00 hElbasani - Luftetari3-0-thumbs_down.png
2908.05.201005:00 hLuftetari - Kamza1-2PEZA, Elvisthumbs_down.png
3015.05.201005:30 hGramshi - Luftetari2-0-thumbs_down.png