HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Dhjetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Match Schedule for TurbinaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
129.08.200906:00 hPogradeci - Turbina1-0BEQIRI, Adrianthumbs_down.png
202.09.200905:30 hTurbina - Lushnja0-3RAMA, Ardianthumbs_down.png
312.09.200905:30 hElbasani - Turbina1-0TAULLAI, Artanthumbs_down.png
419.09.200905:00 hTurbina - Burreli2-0CJAPI, Kreshnikthumbs_up.png
526.09.200905:00 hMemaliaj - Turbina1-0BRESHANI, Blendithumbs_down.png
603.10.200904:30 hTurbina - Skrapari3-2HAKRAMA, Kreshnikthumbs_up.png
717.10.200903:30 hGramshi - Turbina4-0BOGDANI, Servetthumbs_down.png
824.10.200903:30 hTurbina - Sopoti3-1MASHA, Migenthumbs_up.png
931.10.200903:00 hPartizani - Turbina0-0PEZA, Elvisdraw.png
1007.11.200903:00 hTurbina - Bylis0-1BOGDANI, Servetthumbs_down.png
1121.11.200903:00 hBilisht Sport - Turbina3-1-thumbs_down.png
1228.11.200903:00 hTurbina - Luftetari1-1-draw.png
1305.12.200902:30 hAda - Turbina2-2-draw.png
1412.12.200902:30 hTurbina - Beselidhja3-1-thumbs_up.png
1519.12.200902:30 hTurbina - Kamza1-2-thumbs_down.png
1630.01.201003:00 hTurbina - Pogradeci1-2-thumbs_down.png
1706.02.201003:00 hLushnja - Turbina1-0-thumbs_down.png
1813.02.201003:00 hTurbina - Elbasani1-3-thumbs_down.png
1920.02.201013:00 hBurreli - Turbina1-2-thumbs_up.png
2027.02.201003:00 hTurbina - Memaliaj1-1-draw.png
2106.03.201003:00 hSkrapari - Turbina1-0BEQIRI, Adrianthumbs_down.png
2220.03.201003:00 hTurbina - Gramshi5-0ZIRI, Blerimthumbs_up.png
2327.03.201004:00 hSopoti - Turbina0-0BATALLI, Besnikdraw.png
2403.04.201004:00 hTurbina - Partizani1-2-thumbs_down.png
2510.04.201004:00 hBylis - Turbina2-0ZIRI, Blerimthumbs_down.png
2617.04.201004:00 hTurbina - Bilisht Sport1-1-draw.png
2724.04.201003:00 hLuftetari - Turbina2-1-thumbs_down.png
2801.05.201003:00 hTurbina - Ada3-1-thumbs_up.png
2908.05.201005:00 hBeselidhja - Turbina3-3SINO, Emirjondraw.png
3015.05.201005:30 hKamza - Turbina10-0-thumbs_down.png