HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 17 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Rezultatet - Java 14 (12.12.2009)

E shtunë, 12.12.2009 - 14. Java
 Show Events of Match 02:30 hKamzaLuftetari4 - 1  -
 Show Events of Match 02:30 hPogradeciBylis1 - 3  -
 Show Events of Match 02:30 hLushnjaSkrapari6 - 0   LP
 Show Events of Match 02:30 hElbasaniBilisht Sport2 - 1   RB
 Show Events of Match 02:30 hMemaliajAda0 - 1   FSM
 Show Events of Match 02:30 hGramshiSopoti3 - 0   SG
 Show Events of Match 02:30 hTurbinaBeselidhja3 - 1   FSC
 Show Events of Match 02:30 hBurreliPartizani1 - 1  -