HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Match Schedule for BylisIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
129.08.200906:00 hMemaliaj - Bylis0-2BOGDANI, Servetthumbs_up.png
202.09.200905:30 hBylis - Partizani1-0MASHA, Migenthumbs_up.png
312.09.200905:30 hBurreli - Bylis1-0RAMA, Ardianthumbs_down.png
419.09.200905:00 hBylis - Gramshi3-0BATALLI, Besnikthumbs_up.png
526.09.200905:00 hSkrapari - Bylis0-1ALLA, Laverthumbs_up.png
603.10.200904:30 hBylis - Sopoti2-0ZIRI, Blerimthumbs_up.png
717.10.200903:30 hBilisht Sport - Bylis1-0HAKRAMA, Kreshnikthumbs_down.png
824.10.200903:30 hLuftetari - Bylis0-2JORGJI, Eneathumbs_up.png
931.10.200903:00 hBylis - Ada2-0BEQIRI, Adrianthumbs_up.png
1007.11.200903:00 hTurbina - Bylis0-1BOGDANI, Servetthumbs_up.png
1121.11.200903:00 hBylis - Beselidhja1-0-thumbs_up.png
1228.11.200903:00 hLushnja - Bylis0-0-draw.png
1305.12.200902:30 hBylis - Kamza2-0-thumbs_up.png
1412.12.200902:30 hPogradeci - Bylis1-3-thumbs_up.png
1519.12.200902:30 hBylis - Elbasani1-0-thumbs_up.png
1630.01.201003:00 hBylis - Memaliaj3-1-thumbs_up.png
1706.02.201003:00 hPartizani - Bylis1-1-draw.png
1813.02.201003:00 hBylis - Burreli3-0ALLA, Laverthumbs_up.png
1920.02.201003:00 hGramshi - Bylis0-1-thumbs_up.png
2027.02.201003:00 hBylis - Skrapari3-0-thumbs_up.png
2106.03.201003:00 hSopoti - Bylis0-2DERVISHI, Melisthumbs_up.png
2220.03.201003:00 hBylis - Bilisht Sport4-1ALLA, Laverthumbs_up.png
2327.03.201004:00 hBylis - Luftetari1-0KASTRATI, Albertthumbs_up.png
2403.04.201004:00 hAda - Bylis1-1-draw.png
2510.04.201004:00 hBylis - Turbina2-0ZIRI, Blerimthumbs_up.png
2617.04.201004:00 hBeselidhja - Bylis1-0-thumbs_down.png
2724.04.201003:00 hBylis - Lushnja2-1-thumbs_up.png
2801.05.201003:00 hKamza - Bylis4-2-thumbs_down.png
2908.05.201005:00 hBylis - Pogradeci7-5JORGJI, Eneathumbs_up.png
3015.05.201005:30 hElbasani - Bylis8-4-thumbs_down.png