HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 17 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Rezultatet - Java 22 (20.03.2010 - 21.03.2010)

E shtunë, 20.03.2010 - 22. Java
 Show Events of Match 03:00 hAdaElbasani0 - 0  SIXH
 Show Events of Match 03:00 hBeselidhjaSkrapari1 - 0   SB
 Show Events of Match 03:00 hBylisBilisht Sport4 - 1  AM
 Show Events of Match 03:00 hKamzaPartizani1 - 1  FEK
 Show Events of Match 03:00 hLuftetariSopoti5 - 0 
 Show Events of Match 03:00 hLushnjaMemaliaj3 - 0  RH
 Show Events of Match 03:00 hTurbinaGramshi5 - 0  FSC
E diel, 21.03.2010 - 22. Java
 Show Events of Match 04:00 hPogradeciBurreli1 - 0  -