HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 20 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Rezultatet - Java 26 (17.04.2010 - 18.04.2010)

E shtunë, 17.04.2010 - 26. Java
 Show Events of Match 04:00 hMemaliajGramshi3 - 0   FSM
   04:00 hTurbinaBilisht Sport1 - 1   FSC
 Show Events of Match 04:00 hPogradeciSopoti3 - 2  -
 Show Events of Match 04:00 hBeselidhjaBylis1 - 0   SB
 Show Events of Match 04:00 hAdaLuftetari3 - 1  -
E diel, 18.04.2010 - 26. Java
 Show Events of Match 04:00 hLushnjaPartizani4 - 0   LP
 Show Events of Match 04:00 hElbasaniBurreli3 - 0   RB
 Show Events of Match 04:00 hKamzaSkrapari2 - 0Has match summary -