HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 17 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Ekipi - Burreli [BUR]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Julian BAJRAMAJJulian BAJRAMAJ  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (31)21120-
0Oltion BALLUKUOltion BALLUKU  Republika e Shqiperise- (-)77-1
0Besnik BEQIRIBesnik BEQIRI  Republika e Shqiperise27. Qershor 1971 (50)33--
0Besmir BERBERIBesmir BERBERI  Republika e Shqiperise27. Prill 1985 (36)455402
0Altin BUNAAltin BUNA  Republika e Shqiperise- (-)63162-
0Arsid COBAArsid COBA  Republika e Shqiperise07. Qershor 1989 (32)3716216
0Ermir DIKAErmir DIKA  Republika e Shqiperise01. Dhjetor 1975 (45)2020--
0Nikoll DOCINikoll DOCI  Republika e Shqiperise18. Janar 1987 (34)----
0Rudolf DOCIRudolf DOCI  Republika e Shqiperise20. Korrik 1991 (30)1515--
0Mikel FRISKUMikel FRISKU  Republika e Shqiperise07. Janar 1984 (37)331320-
0Dritan GJOKADritan GJOKA  Republika e Shqiperise- (-)1818-1
0Enis HAXHIAEnis HAXHIA  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1987 (33)66--
0Klevis HYSAKlevis HYSA  Republika e Shqiperise06. Prill 1990 (31)100-100-
0Ervis KADIUErvis KADIU  Republika e Shqiperise09. Shtator 1988 (33)2120112
0Seit KASMISeit KASMI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1989 (31)----
0Elton KOLAElton KOLA  Republika e Shqiperise24. Shkurt 1993 (28)16871613
0Ergys MALLOTAErgys MALLOTA  Republika e Shqiperise16. Janar 1985 (36)40-40-
0Henri MATAHenri MATA  Republika e Shqiperise26. Prill 1986 (35)22--
0Lulezim METALulezim META  Republika e Shqiperise18. Tetor 1986 (34)1255120-
0Kreshnik NDREUKreshnik NDREU  Republika e Shqiperise28. Shkurt 1988 (33)----
0Elvis NELIElvis NELI  Republika e Shqiperise27. Nentor 1987 (33)2621261-
0Mirjan PEPAMirjan PEPA  Republika e Shqiperise01. Gusht 1988 (33)7413612
0Florian PJETRANIFlorian PJETRANI  Republika e Shqiperise- (-)136141224
0Zenel RADAJZenel RADAJ  Republika e Shqiperise15. Prill 1986 (35)3111205
0Behar RAMADANIBehar RAMADANI  Republika e Shqiperise06. Prill 1990 (31)1919-4
0Fation SALIAJFation SALIAJ  Republika e Shqiperise30. Maj 1983 (38)----
0Alban SELMANIAlban SELMANI  Republika e Shqiperise14. Janar 1988 (33)60-60-
0Eduart TANUSHAJEduart TANUSHAJ  Republika e Shqiperise20. Qershor 1983 (38)1212--
0Armand TANUSHIArmand TANUSHI  Republika e Shqiperise09. Qershor 1990 (31)44-1
0Fisnik VATAFisnik VATA  Republika e Shqiperise01. Tetor 1990 (30)----
0Astrit VOGLIAstrit VOGLI  Republika e Shqiperise- (-)488403
0Sajmir XHETANISajmir XHETANI  Republika e Shqiperise28. Qershor 1974 (47)1515--
Total