HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Rezultatet - Java 20 (20.02.2010 - 03.03.2010)

E shtunë, 20.02.2010 - 20. Java
 Show Events of Match 03:00 hKamzaElbasani2 - 1  -
E shtunë, 27.02.2010 - 20. Java
 Show Events of Match 03:00 hTurbinaMemaliaj1 - 1   FSC
 Show Events of Match 03:00 hLuftetariBurreli1 - 0   LUFT
 Show Events of Match 03:00 hAdaGramshi1 - 0  -
 Show Events of Match 03:00 hBeselidhjaPartizani0 - 2   SB
 Show Events of Match 03:00 hBylisSkrapari3 - 0  -
 Show Events of Match 03:00 hSopotiBilisht Sport1 - 1  -
E mërkurë, 03.03.2010 - 20. Java
 Show Events of Match 03:00 hPogradeciLushnja1 - 1  -