HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E mërkurë, 02. Shtator 2009 - 05:30 h

AdaBurreli
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 02 Shtator 2009
Match Time :05:30 h
 
Match referee(s):Kreshnik HAKRAMA
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
MIDFIELDER
   Sulmues
   COACH
     HEAD COACH
       MAINTAINER TEAM

          Zevendesimet

          Eventet
         Gol
         • 11' : Arber SHYTANI ( 1 )
         • 49' : Haris LIKA ( 1 )
         • 88' : Sajmir XHETANI ( 1 )
         Karton i verdhe
         • 42' : Suad KALOSHI ( 1 )
         • 53' : Enis FERLUSHKAJ ( 1 )
         • 63' : Arsen HAJDARI ( 1 )
         • 77' : Etrit NIKA ( 1 )
         • 85' : Gledian MATIJA ( 1 )
         • 10' : Rudolf DOCI ( 1 )