HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Arber SHYTANI

Personal data

Picture of Arber SHYTANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arber SHYTANI
Birthday (Age):25. Janar 1985 (39)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29KamzavsAda100--------
Wednesday September 02AdavsBurreli1001-------
Saturday September 12LushnjavsAda100--------
Saturday September 19AdavsPartizani100--------
Saturday September 26GramshivsAda100--1-----
Saturday October 03AdavsBilisht Sport101--------
Saturday October 31BylisvsAda101--------
Saturday November 07AdavsSopoti101--------
Saturday November 21LuftetarivsAda100--------
Saturday November 28AdavsBeselidhja1001-1-----
Saturday December 05AdavsTurbina100--------
Saturday December 12MemaliajvsAda100--1-----
Saturday January 30AdavsKamza100--1-----
Saturday February 06BurrelivsAda100--------
Saturday February 13AdavsLushnja100--------
Saturday February 20PartizanivsAda100--------
Saturday February 27AdavsGramshi100--------
Saturday March 06Bilisht SportvsAda101--------
Saturday March 20AdavsElbasani100--------
Games total19042-4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Beselidhja------1-----
Kategoria 1 2012-13Beselidhja------------
Kategoria 1 2011-12Beselidhja------------
Kategoria 1 2010-11Terbuni22----1-----
Kategoria 1 2009-10Ada1010-22-4-----
Career Total1212-22-6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BeselidhjaMbrojtes
Kategoria 1 2012-132012-13BeselidhjaMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12BeselidhjaMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11TerbuniMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10AdaMbrojtes