HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Maj 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Ekipi - Beselidhja [Bsl]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Rinen DANI  - (-)----------
 Dashamir XHIKA  Republika e Shqiperise23. Maj 1989 (34)66------1-
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ----1-
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Klaudio BORAKU  Republika e Shqiperise01. Prill 1989 (34)1-1---------
 Edin FERIZOVIC  Bosnia and Herzegovina12. Tetor 1977 (45)------------
 Mirsad GRUDA  Republika e Shqiperise- (-)55--1-------
 Edison HALILI  Republika e Shqiperise01. Gusht 1990 (32)------------
 Ervit JACAJ  - (-)55----------
 Bruno KEPI  Republika e Shqiperise04. Tetor 1989 (33)66-1--1-----
 Ylli MAZIJA  Republika e Shqiperise02. Nentor 1990 (32)------------
 Florian PEQINI  Republika e Shqiperise30. Qershor 1985 (37)55--112-----
 Arber SHYTANI  Republika e Shqiperise25. Janar 1985 (38)11-1--------
 Aleksander STOJKOVIC  - (-)66-13-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 513--1--
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arjan NIKOLLI  Republika e Shqiperise02. Dhjetor 1985 (37)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 513--1--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arenc DIBRA  Republika e Shqiperise11. Maj 1990 (33)651-2-1-----
 Mario GAVRILOVIC  - (-)2111--------
 Albert KACI  Republika e Shqiperise11. Qershor 1981 (41)11--4-------
 Jurgen KULLI  Republika e Shqiperise10. Qershor 1992 (30)------------
 Romario LINI  Republika e Shqiperise09. Tetor 1989 (33)------------
 Ervin MALASI  Republika e Shqiperise10. Gusht 1986 (36)43131-2-----
 Renis MEHJA  Republika e Shqiperise30. Nentor 1990 (32)3-3---12----
 Aleksander MILIC  - (-)66-22-1-----
 Vahedin PEPAJ  Republika e Shqiperise01. Gusht 1983 (39)66-1--------
 Aldo SHYTI  Republika e Shqiperise07. Korrik 1989 (33)413---1-----
 Vojislav TRAJKOVIC  - (-)66-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 14192-1--
 Stafi i Beselidhja [Beselidhja]

 Funksioni
Ridvan KULLI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer