HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 6 - E shtunë, 03. Tetor 2009 - 04:30 h

AdaBilisht Sport
40

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 03 Tetor 2009
Match Time :04:30 h
 
Match referee(s):Emirjon SINO
 

 Formacionet
Portier
PLAYERS
   Mbrojtes
   GOALKEEPER
     Mesfushor
     DEFENDER
       Sulmues
       MIDFIELDER
         FORWARD
           TEAM STAFF
             COACHES
               COACH
                 HEAD COACH
                   MAINTAINER TEAM
                     MAINTAINER
                       MEDICAL STAFF
                         CLUB STAFF
                           Drejtor Sportiv
                             CLUB YOUTH MANAGER

                                Zevendesimet

                                Eventet
                               Gol
                               • 19' : Haris LIKA ( 1 )
                               • 45' : Vahedin PEPAJ ( 1 )
                               • 85' : Bledar PERFATI ( 1 )
                                Karton i verdhe
                                • 26' : Bruno KEPI ( 1 )
                                • 87' : Vahedin PEPAJ ( 1 )
                                • 18' : Ervin DELIBASHI ( 1 )
                                • 44' : Edvin MACOLLI ( 1 )
                                • 73' : Bojan MINIC ( 1 )
                                • 78' : Ligoraq TIKO ( 1 )