HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Sajmir KALOSHI

Personal data

Picture of Sajmir KALOSHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Sajmir KALOSHI
Birthday (Age):09. Janar 1987 (37)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29KamzavsAda100--------
Wednesday September 02AdavsBurreli100--------
Saturday September 12LushnjavsAda100--------
Saturday September 19AdavsPartizani100--------
Saturday September 26GramshivsAda100--------
Saturday October 03AdavsBilisht Sport100--------
Saturday October 17ElbasanivsAda101--------
Saturday October 31BylisvsAda100--------
Saturday November 07AdavsSopoti100--------
Saturday November 21LuftetarivsAda100--------
Saturday November 28AdavsBeselidhja100--1-----
Saturday December 05AdavsTurbina100--------
Saturday December 12MemaliajvsAda100--2-----
Saturday December 19AdavsPogradeci100--------
Saturday January 30AdavsKamza100--------
Saturday February 06BurrelivsAda100--------
Saturday February 13AdavsLushnja100--------
Saturday February 27AdavsGramshi100--------
Saturday March 27SkraparivsAda100--------
Games total1901--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Burreli------------
Kategoria 1 2013-14Burreli------------
Kategoria 1 2012-13Gramshi------------
Kategoria 1 2011-12Gramshi22----1-----
Kategoria 1 2010-11Terbuni11-1--------
Kategoria 1 2009-10Ada1010----3-----
Career Total1313-1--4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BurreliMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14BurreliMbrojtes
Kategoria 1 2012-132012-13GramshiMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12GramshiMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11TerbuniMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10AdaMbrojtes