HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Bruno KEPI

Personal data

Picture of Bruno KEPI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Bruno KEPI
Birthday (Age):04. Tetor 1989 (34)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday September 02AdavsBurreli100--------
Saturday September 12LushnjavsAda100--------
Saturday September 19AdavsPartizani100--------
Saturday September 26GramshivsAda100--1-----
Saturday October 03AdavsBilisht Sport100--1-----
Saturday October 17ElbasanivsAda100--1-----
Saturday November 07AdavsSopoti1001-------
Saturday January 30BylisvsMemaliaj100--------
Saturday March 06SopotivsBylis010--------
Saturday March 06SopotivsBylis010--------
Saturday March 06SopotivsBylis010--------
Saturday March 06SopotivsBylis010--------
Saturday March 06SopotivsBylis010--------
Saturday March 06SopotivsBylis010--------
Saturday March 06SopotivsBylis010--------
Saturday March 06SopotivsBylis010--------
Saturday March 06SopotivsBylis010--------
Saturday March 06SopotivsBylis010--------
Saturday March 06SopotivsBylis010--------
Saturday March 06SopotivsBylis010--------
Saturday March 06SopotivsBylis010--------
Saturday March 06SopotivsBylis010--------
Saturday March 06SopotivsBylis010--------
Saturday March 06SopotivsBylis010--------
Saturday March 06SopotivsBylis010--------
Saturday March 06SopotivsBylis010--------
Saturday March 06SopotivsBylis010--------
Saturday March 06SopotivsBylis010--------
Games total82001-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2016-17Kastrioti------------
Kategoria 1 2017-18Kastrioti------------
Kategoria 1 2015-16Kastrioti------------
Kategoria 1 2014-15Terbuni11----------
Kategoria 1 2013-14Terbuni----1-------
Kategoria 1 2012-13Beselidhja------------
Kategoria 1 2011-12Beselidhja33-1--1-----
Kategoria Superiore 2010-11Bylis11651--3-----
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria 1 2009-10Ada44--1-3-----
Career Total1914522-7-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2016-172016-17KastriotiMbrojtes
Kategoria 1 2017-182016-17KastriotiMbrojtes
Kategoria 1 2015-162015-16KastriotiMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15TerbuniMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14TerbuniMbrojtes
Kategoria 1 2012-132012-13BeselidhjaMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12BeselidhjaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisMbrojtes
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10AdaPLAYERS