HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Etrit NIKA

Personal data

Picture of Etrit NIKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Etrit NIKA
Birthday (Age):24. Shtator 1981 (42)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29KamzavsAda100--------
Wednesday September 02AdavsBurreli100--1-----
Saturday September 12LushnjavsAda010--------
Saturday September 19AdavsPartizani101--------
Saturday September 26GramshivsAda101--------
Saturday October 03AdavsBilisht Sport100--------
Saturday October 17ElbasanivsAda100--------
Saturday November 07AdavsSopoti101--------
Saturday November 21LuftetarivsAda101--------
Saturday November 28AdavsBeselidhja1001-------
Saturday December 05AdavsTurbina101--------
Saturday December 12MemaliajvsAda010--1-----
Saturday December 19AdavsPogradeci100--------
Saturday January 30AdavsKamza0101-------
Saturday February 13AdavsLushnja100--------
Saturday February 20PartizanivsAda101--------
Saturday February 27AdavsGramshi1011-------
Saturday March 06Bilisht SportvsAda101--------
Saturday March 20AdavsElbasani010--------
Saturday March 27SkraparivsAda101--------
Games total16493-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2015-16Ada------------
Kategoria 1 2014-15Ada------------
Kategoria 1 2013-14Ada------------
Kategoria 1 2012-13Ada------------
Kategoria 1 2011-12Ada22-11-------
Kategoria 1 2010-11Ada33-23-------
Kategoria 1 2009-10Ada119245-2-----
Career Total1614279-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2015-162015-16AdaMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15AdaMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14AdaMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13AdaMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12AdaMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11AdaMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10AdaSulmues