HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Bledar PERFATI

Personal data

Picture of Bledar PERFATI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Bledar PERFATI
Birthday (Age):29. Gusht 1988 (35)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29KamzavsAda010--1-----
Wednesday September 02AdavsBurreli100--------
Saturday September 12LushnjavsAda100--------
Saturday September 19AdavsPartizani1002-------
Saturday September 26GramshivsAda100--------
Saturday October 03AdavsBilisht Sport1001-------
Saturday October 17ElbasanivsAda100--------
Saturday October 24AdavsSkrapari0101-------
Saturday October 31BylisvsAda101--------
Saturday November 07AdavsSopoti1001-------
Saturday November 21LuftetarivsAda101--------
Saturday November 28AdavsBeselidhja101--------
Saturday December 05AdavsTurbina1001-------
Saturday December 12MemaliajvsAda101--------
Saturday December 19AdavsPogradeci100--------
Saturday January 30AdavsKamza101--------
Saturday February 06BurrelivsAda1001-------
Saturday February 13AdavsLushnja101--------
Saturday February 20PartizanivsAda100--------
Saturday February 27AdavsGramshi100--------
Saturday March 06Bilisht SportvsAda100--------
Saturday March 20AdavsElbasani010--------
Saturday March 27SkraparivsAda100--------
Games total20367-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13TREPCA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12TREPCA4131--------
Kategoria 1 2010-11Luftetari11----1-----
Kategoria 1 2009-10Ada1210237-1-----
Career Total1712547-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13TREPCAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12TREPCAMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11LuftetariMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10AdaSulmues