HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Trifon MERAKU

Personal data

Picture of Trifon MERAKU
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Trifon MERAKU
Birthday (Age):20. Nentor 1974 (49)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29PartizanivsBilisht Sport100-------
Wednesday September 02Bilisht SportvsGramshi100-------
Saturday September 12SkraparivsBilisht Sport100-------
Saturday September 26Bilisht SportvsSopoti100-------
Saturday October 03AdavsBilisht Sport100-------
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis100-------
Saturday October 24BeselidhjavsBilisht Sport100-------
Saturday October 31Bilisht SportvsLushnja100-------
Saturday November 07KamzavsBilisht Sport100-------
Saturday November 21Bilisht SportvsTurbina100-------
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport100-------
Saturday December 05Bilisht SportvsMemaliaj100-------
Saturday December 12ElbasanivsBilisht Sport100-------
Saturday December 19Bilisht SportvsBurreli100-------
Saturday February 06GramshivsBilisht Sport100-------
Saturday February 20Bilisht SportvsLuftetari100-------
Saturday February 27SopotivsBilisht Sport100-------
Saturday March 06Bilisht SportvsAda100-------
Sunday March 28Bilisht SportvsBeselidhja100-------
Games total1900-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2010-11Bilisht Sport22---------
Kategoria 1 2009-10Bilisht Sport1010---------
Career Total1212---------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2010-112010-11Bilisht SportPortier
Kategoria 1 2009-102009-10Bilisht SportPLAYERS